Ph.d.-studerende



Alexander Sidelmann Christensen, læge
Tlf.: 3867 3431
E-mail: alexander.sidelmann.christensen@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer



Andreas Andersen, læge
Tlf.: 3171 7755
E-mail: andreas.andersen.04@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer
%

BBB portræt 111.png

​Birgitte Bennich
, sygeplejerske
Tlf.: 
E-mail: birgitte.bennich@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer


​Bjarke Borregaard Medici
, læge
Tlf.: 3867 3414 / 38689372
E-mail: bjarke.borregaard.medici.01@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer

 

Caroline Trunk-Black Juel, læge
Tlf.: 3867 2302
E-mail: caroline.bibi.trunk-black.juel.01@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)

Publikationer



Christina Nexøe-Larsen
, læge
E-mail: christina.charlotte.nexoee-larsen@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer



Lene Munch, sygeplejerske
Tlf.: 2027 4079
E-mail: Lene.munch@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer



Lærke Smidt Gasbjerg
, læge
PÅ BARSEL
E-mail: laerke.smidt.gasbjerg@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer



Mille Bækdal Nielsen, læge
Tlf.: 3867 7539
E-mail: mille.baekdal.nielsen@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer



​Natasha C. Bergmann, læge
Tlf.: 3867 7514
E-mail: Natasha.Chidekel.Bergmann@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer



​Nicklas Järvelä Johansen
, læge
Tlf.: 3091 2967
E-mail: nicklas.jaervelae.johansen.01@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer



​Pernille Mensberg
, sygeplejerske
Tlf.: 3867 2726
E-mail: pernille.mensberg.02@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer



Signe Stensen, læge
Tlf.: 3867 3171
E-mail: signe.stensen@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer



Sofie Hædersdal, læge
Tlf.: 3867 2688
E-mail: sofie.haedersdal@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer



Tina Jorsal, læge
Tlf.: 3867 7745
E-mail: tina.jorsal.01@regionh.dk
CV (åbner i nyt vindue)
Publikationer



Kan du ikke finde den, du søgte?
Ring til os på 38673548 eller send en mail til HGH-CFD@REGIONH.DK, så vil vi prøve at viderestille til den rette.






Redaktør